День здоров'я

Залиште оцінку
(1 голос)
День здоров'я

Минулого четверга (21.09.2017 р.) вiдбувся щорiчний "День здоров'я", де змогли взяти участь першокурсники факультету фiзичного виховання.

Цей захiд дозволив студентам ближче познайомитися, побачити своїх однокурсникiв та викладачiв поза межами закладу.

Навчитися створювати команду з новими людьми, так сказати "Головне не перемога, а участь!" Однак, звiсно, кожна команда намагалася перемогти, розвинути у собi вольовi, фiзичнi, та просто людськi якостi.

З веселими й запальними девiзами та пiснями команди поринули в захопливу атмосферу конкурсних змагань та iгор.

Яскравi емблеми надавали ознак командностi. Назви та девiзи характризували одногрупникiв по належності до групи.

Ясний осiннiй день сприяв покращеню настрою та дав змогу повести бiльше часу на природi. Для студентiв, якi ще вчора були стороннiми один одному людьми, цей день виявився дуже корисним та цiкавим.

"Ми долали перешкоди, вболiвали та пiдтримували своїх товаришiв. Вiдверто радiли перемогам та засмучувались через поразки. Усi, як один. Для спортсменiв дуже важливо вiдчувати командний дух та пiдтримку товаришiв."

Однак, не лише змагання, а й спiльний вiдпочинок здатен поєднувати людей. Кульмiнацiєю цiєї подiї стало приготування польової кашi. Ми захопливо готували та прикрашали наш спiльний обiд. До речi, вiн виявився напрочуд смачним.

Насправдi, для кожної групи була важлива перемога, але все ж головною цiллю була єднiсть команди, розумiння один одного та пiдтримка. Я вважаю, що саме для розвитку цих якостей у групах i був органiзований цей день.

 

Текст писала журналіст факультету фізичного виховання Трін.

 

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (04622) 3-22-54

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG