Нова спеціальність

Залиште оцінку
(3 голосів)
Нова спеціальність

До уваги всіх освітян і фахівців, які сприяють реформуванню освіти і бажають підвищити свій кваліфікаційний рівень і отримати освітній ступінь «Магістр».

Запрошуємо на навчання за новою спеціальністю «011 Освітні, педагогічні науки» спеціалізація «Інклюзивна освіта, корекційна педагогіка».

Магістр педагогічних наук (фахівець з інклюзивної освіти , корекційної педагогіки) здійснює професійну діяльність у галузі освіти та педагогіки. Формування фундаментальних знань з теорії і практики організації освітнього процесу у ЗВО, науково-дослідницької роботи з інклюзивної освіти і корекційної педагогіки, педагогіки і психології вищої школи на інноваційнійних засадах, відпрацювання вмінь самостійно проводити викладацьку та інноваційну пошукову діяльність з дотриманням норм наукової етики й академічної чесності, набуття досвіду керування навчально-пізнавальною, науково-дослідницькою, корекційно-педагогічною діяльністю студентів, вчителів та викладачів.

Професійна діяльність магістра педагогічних наук (фахівця з інклюзивної освіти , корекційної педагогіки) безпосередньо пов’язана з необхідністю використання різних методів і засобів сучасних наукових технологій організації діяльності суб’єктів інклюзивного навчання, супервізії та наставництва в системі корекційної педагогіки та інклюзивної освіти. Магістерська підготовка передбачає формування компетентностей фахівця з інклюзивної освіти, корекційної педагогіки щодо підвищення якості психолого-педагогічної допомоги (ранньої інтервенції) різним категоріям дітей в інклюзивному просторі.

У ході магістерської підготовки спеціалізації (інклюзивна освіта, корекційна педагогіка) передбачають поглиблене вивчення:

  • основ інклюзивної освіти;
  • корекційної педагогіки;
  • психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами;
  • вивчення організації діяльності суб’єктів інклюзивного навчання;
  • соціальної реабілітології;
  • корекційно-реабілітаційної роботи з різними групами дітей.

Детальну інформацію про спеціальність можна отримати на психолого-педагогічному факультеті.

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (04622) 3-22-54

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG