Кафедра педагогіки та методики викладання іноземних мов бере свої витоки з секції англійської філології, виокремленої 1 вересня 1991 року у складі кафедри іноземних мов з метою забезпечення підготовки студентів за спеціальністю «Історія та англійська мова» на історичному факультеті.

Детальніше...

Кафедра, як кафедра загального та германського мовознавства, була створена у 2006 році на базі філологічного факультету Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Етап становлення кафедри, як потужної науково-методичної структури, відбувся під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента О.М. Гніздечко.

Детальніше...

З липня 2006 року до філологічного факультету університету залучено кафедра філософії та культурології (єдина в Чернігівській області такого профілю).

Детальніше...

Кафедри української мови і літератури на філологічному факультеті створенo 2006 року. Її мета - забезпечення підготовки висококваліфікованих спеціалістів, розвиток творчого потенціалу студентів, плекання патріотів України, формування духовно багатої особистості, з притаманними їй високою культурою, широким фаховим кругозором, високими моральними ідеалами. 

Детальніше...

Кафедра іноземних мов створена 1 вересня 1965 року. У різні часи кафедру очолювали старший викладач Т.Д.Роговик, кандидат філологічних наук, доцент М.С.Градобик, кандидат філологічних наук, доцент С.Н.Шаволіна, кандидат філологічних наук, доцент В.В.Куций, кандидат педагогіних наук, доцент В.П.Іванишина, кандидат педагогічних наук, доцент Т.О.Стеченко.

Детальніше...

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG