ФФ

 

Філологічний факультет

Було створено в Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка 1 липня 2006 року, проте свою історію факультет починає ще з 1965 року, коли в Чернігівському державному педагогічному інституті було відкрито факультет англійської мови. Факультет англійської мови проіснував до 1973 року, саме тоді його було закрито й переведено в м.Ніжин.

Читати далі

Нагальна необхідність у фахівцях з іноземної мови зумовила відкриття 1991 року спеціальності «Історія та англійська мова» в межах історичного факультету. Упродовж 17 років здійснювалася підготовка вчителів історії й англійської мови кваліфікованими фахівцями історичного факультету, кафедрою англійської філології зокрема. На цьому процес становлення факультету не зупиняється й 2004 року розпочато набір студентів на спеціальність «Мова та література (англійська)», на якій готували вчителів англійської мови й зарубіжної літератури. Саме розвиток спеціальностей «Історія та англійська мова» й «Мова та література (англійська)», а також потреба у фахівцях з іноземної й української мов зумовили відкриття філологічного факультету.

Сьогодні в складі факультету функціонує 5 кафедр: педагогіки та методики викладання іноземних мов, германської філології, української мови та літератури, філософії та культурології, іноземних мов.

Професорсько-викладацький склад факультету готує фахівців освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» за такими спеціальностями:

  • Філологія. Мова і література (англійська). Додаткова спеціальність: німецька мова.
  • Філологія. Українська мова і література. Додаткова спеціальність: англійська мова.
  • Філологія. Українська мова і література. Спеціалізація: режисура шкільних театрів.
  • Філологія. Українська мова і література. Спеціалізація: редагування освітніх видань.
  • Філологія. Українська мова і література. Спеціалізація: художня культура.

Форми навчання – денна, заочна.

Кафедри факультету співпрацюють з міжнародними асоціаціями TESOL, IATEFL, з посольствами США, Канади, з Британською Радою, Інститутом Гете, українською діаспорою в Канаді, підтримують тісні зв’язки з вищими навчальними закладами в Україні, Росії, Білорусі, Британії, США, Канаді.

Перейти на сайт факультету

Новини та події філологічного факультету

19 квіт. 2021

Щиро вітаємо Марію Олександрівну Май та Маргариту Валеріївну Щукіну, студенток філологічного факультету Національного ...

Про що говорять нам німі слова ? Які малюють нам картини ? Ви любите читати поезію або навіть створюєте власні рядки? Чудово! У Вас є можливість продемонструвати та випробувати себе на міць.

Шановні колеги 23-25 березня 2021 року на філологічному факультеті відбуватиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми Середня освіта (Українська мова і література) (ID у ЄДЕБО ...

Шановні колеги 24-26 березня 2021 року на філологічному факультеті відбуватиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми Середня освіта (Мова і література (англійська)) ” (ID у ...

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефон: (04622) 3-22-54

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG