VII НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР З ПСИХОЛОГІЇ

Залиште оцінку
(1 голос)
VII НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР З ПСИХОЛОГІЇ

22 січня 2021 року на психолого-педагогічному факультеті НУЧК імені Т.Г.Шевченка відбувся VII-й науково-методичний онлайн-семінар «Актуальні проблеми сучасної фундаментальної та прикладної психології», організований кафедрою загальної, вікової та соціальної психології імені М.А.Скока та лабораторією психології політико-правових відносин Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.

Було озвучено та обговорено доповіді: доктора психологічних наук О.М.Кочубейник (провідного наукового співробітника лабораторії психології політико-правових відносин Інституту соціальної та політичної психології НАПН України) «Методологічні проблеми організації психологічних досліджень у надзвичайних ситуаціях»; кандидата психологічних наук В.М.Духневича (завідувача лабораторії психології політико-правових відносин Інституту соціальної та політичної психології НАПН України) «Дослідження уявлень про навчання в умовах карантину».

У роботі онлайн-семінару взяли участь викладачі кафедр психолого-педагогічного факультету, співробітники Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, практичні психологи м. Чернігова.

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефон: (04622) 3-22-54

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG