Наказ №285-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі молодшого спеціаліста за денною формою навчання за державним замовленням.

Наказ №286-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі молодшого спеціаліста за заочною формою навчання за державним замовленням.

Наказ №291-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі ПЗСО за денною формою навчання за державним замовленням.

Наказ №292-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі ПЗСО за заочною формою навчання за державним замовленням.

Наказ №300-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі молодшого спеціаліста за денною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №301-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі молодшого спеціаліста за заочною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №302-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі бакалавра (паралельне навчання 2 курс) за заочною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №303-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі бакалавра (друга вища 3 курс) за заочною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №303-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі магістра за денною формою навчання за державним замовленням.

Наказ №308-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі магістра за заочною формою навчання за державним замовленням.

Наказ №309-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі ПЗСО за денною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №310-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі ПЗСО за заочною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №312-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі ПЗСО за заочною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №313-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі магістра за денною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №314-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі магістра за заочною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №315-ст про зарахування за освітнім ступеням магістра на базі магістра за денною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №316-ст про зарахування за освітнім ступеням магістра на базі магістра за заочною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №317-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі магістра за денною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №357-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі ПЗСО за денною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №358-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі ПЗСО за заочною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №359-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі молодшого спеціаліста за денною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №360-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі молодшого спеціаліста за заочною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №361-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі магістра за денною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №362-ст про зарахування за освітнім ступеням бакалавр на базі магістра за заочною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

Наказ №363-ст про зарахування за освітнім ступеням магістра на базі магістра за заочною формою навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG