Підготовче відділення

Положення про підготовче відділення

 

Підготовче відділення проводить набір на курси з підготовки до ЗНО.

Термін реєстрації:  12 вересня 2016 - 10 жовтня 2016 року

Документи для реєстрації: копія 1, 2, 11 стор. паспорта та ідентифікаційного кода, 1 фото, квитанція про оплату

Вартість навчання: 164 грн за предмет/місяць

Термін навчання: 7 місяців (жовтень - квітень)

Контакти: (0462) 607-786

Адреса: м.Чернігів, вул.Шевченка 30а (психолого-педагогогічний факультет), кімната 302

Інформація для оплати:

р/р 31253270106970 в ГУДКУ в Чернігівській області
МФО 820172

Код 02125674
Призначення платежу: за навчання на підготовчому відділенні
Код надходження 25010100 

 

Підготовче відділення

Підготовче відділення Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка налічує багаторічну історію свого існування: спочатку - як факультет, який здійснював підготовку робітничої молоді до вступу в інститут і вважався нульовим курсом навчання, а з часом був реорганізований у підготовче відділення для майбутніх абітурієнтів.

На підготовчому відділенні діють дві форми навчання:

  • вечірня
  • заочна

Відвідування занять на підготовчому відділенні допомагає майбутнім абітурієнтам адаптуватися до навчання у вищому навчальному закладі та поглибити і систематизувати знання з базових шкільних предметів. Зі слухачами підготовчого відділення проводиться профорієнтаційна робота, яка допомагає у професійному самовизначенні особистості, знайомить з умовами вступу до вищих навчальних закладів.

На вечірній формі навчання заняття проводяться один раз на тиждень дві пари підряд з кожного предмета з 16 год. 20 хв. до 19 год. 10 хв. згідно з розкладом у будні дні.

Підготовка проводиться за навчальними планами та програмами з предметів шкільного курсу, розрахованими на 7 місяців відповідно до вимог проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

На підготовчому відділенні працюють викладачі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка з багаторічним досвідом роботи.

Впродовж навчання для слухачів проводяться контрольні роботи, складені за формою ЗНО, а також надається можливість працювати з тестовими зошитами за минулі роки.

Напрями підготовки:

  • математика
  • фізика
  • біологія
  • хімія
  • історія України
  • англійська мова
  • географія
  • українська мова та література

Вартість навчання у 2016–2017 навчальному році складає 164 грн. за предмет на місяць. Оплата здійснюється посеместрово.

На базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка працює консультаційний центр ЗНО, який організовує проведення тестування. З моменту запровадження ЗНО викладачі ЧНПУ виступають уповноваженими особами регіонального центру тестування.

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.