psc logo big

Візія — освітнє середовище Чернігівщини, в якому професія “педагог” є престижною, а зацікавлені сторони (освітні заклади, батьки, учні, студенти) отримують мотивованих і сучасних вчителів і викладачів.

Місія — трансформація світоглядних уявлень громади про педагогічну освіту шляхом створення умов для фахового розвитку й самореалізації учителів та викладачів, професійним пріоритетом яких є покликання, осмисленість і натхнення.

Мета – створити осередок розвитку й професійного вдосконалення майстерності вчителів, викладачів, що об’єднає всі сторони, зацікавлені в підвищенні якості освіти на рівні трансформації свідомості та в ознайомленні з новими підходами та інструментами викладання і навчання.

Напрями роботи Центру розвитку професійної майстерності та лідерства Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка в 2021/2022 навчальному році:

1. Курси підвищення кваліфікації вчителів (24 програми затверджено радою університету і доступні для реалізації).

2. Курси вдосконалення викладацької майстерності (3-модульна програма “Окрилені” затверджена радою університету).

3. Іспитовий майданчик в межах угоди між Національною комісією зі стандартів державної мови та університетом (університет — уповноважена установа (організація), яка проводить іспити на рівень володіння державною мовою).

4. Інші заходи, ініційовані структурними підрозділами університету з метою розвитку й професійного вдосконалення майстерності вчителів, викладачів (фестиваль, онлайн-маратон, вебінар, тренінг тощо).

5. Партнерська участь у заходах різних рівнів (міжнародні програми, симпозіуми, круглі столи, маратони тощо) для обміну провідним досвідом щодо підвищення якості освіти, розвитку лідерського потенціалу та професійної майстерності вчителів та викладачів.

6. Надання додаткових послуг, пов’язаних з напрямами діяльності Центру.

Основні напрями діяльностіДодаткові освітні послугиАнонси та подіїЗворотний зв'язок

Наразі розділ у стадії наповнення :(

Другий модуль курсів удосконалення викладацької майстерності 'Окрилені'

Уже завтра стартує ІІ модуль курсів удосконалення викладацької майстерності “Окрилені” !

8-9 жовтня 2021 року слухачі курсів матимуть можливість почути експертну думку 5 досвідчених фахівців і обговорити важливі питання, пов’язані з формуванням комунікативної компетентності викладача ЗВО.

Оголошено набір слухачів на оригінальний курс удосконалення викладацької майстерності 'ОКРИЛЕНІ'

anons kursiv

Оголошено набір слухачів на оригінальний курс удосконалення викладацької майстерності “ОКРИЛЕНІ” (для науково-педагогічних працівників НУ "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка)!

Під час формування групи/груп перевага надаватиметься викладачам, які в 2021-2022 рр. планують подавати документи на конкурсний відбір при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних і педагогічних працівників.

Витрати на навчання компенсує університет.

Покликання та інформація про курси додаються нижче.

Програма курсу вдосконалення викладацької майстерності «ОКРИЛЕНІ» з датами проведення занять

Програма передбачає офлайн зустрічі у форматі воркшопів, тренінгів з 24.09. 2021 до 22.10. 2021 та самостійну роботу (до 01.11.2021).

Після успішного проходження курсу учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації (120 год./ 4,0 кредит ECTS).

Реєстраційна форма: https://forms.gle/EY7KoeiW68b5sUNYA

Дедлайн реєстрації - 20.09.2021.

07 вересня 2021 року «Освіта в стилі ДЗЕН»

osvits dzenn

Натхненних, активних та готових до перетворень освітян 7 вересня 2021 року зібрав НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка на інноваційному проєкті «Освіта в стилі ДЗЕН» (релакс-посиденьки для педагогів), що реалізується в рамках діяльності Центру розвитку професійної майстерності й лідерства.

Усі звикли бачити викладачів серйозними, вдумливими, заклопотаними. Педагог на пляжі, у магазині, ресторані… ой як дивує учнів та їхніх батьків! А педагог, що цінує себе, дбає про свій ресурс, внутрішній комфорт, наповнює позитивною енергією свій особистий простір і турбується про нього - хіба не рідкість?

На першій зустрічі «STOP вигоряння. Що робити на старті?» з Мариною Коновальчук говорили про причини вигоряння й шляхи його уникнення, ділилися рецептами накопичення енергії, релаксували, дихали, вчилися слухати та чути себе, відчувати, хто я тут і зараз і для чого я тут. І просто насолоджувались товариством однодумців, які на одній хвилі, що так важливо на початку нового навчального року!

Далі - нові теми для обговорення, запрошені експерти, відкриття нового й цінно проведений час.

Слідкуйте за анонсами, дбайте про себе, свій професійний розвиток, зберігайте баланс разом з Центром розвитку професійної майстерності й лідерства НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

def house вул. Гетьмана Полуботка, 53

phone call  096 29 45 310