ПодіїГрантиТренінгиКонкурсиЛітні школиСтажуванняКонференціїВолонтерство

На жаль, актуальні повідомлення про заходи наразі відсутні :(

maxresdefault 31. Програма малих грантів «Освіта і культура» від уряду США

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2017–2018 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Специфічні тематичні пріоритети і програмні вимоги детально описано нижче. Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні. Заявки приймаються впродовж року.

Терміни:

Заявки будуть прийматися тільки протягом двох періодів, окреслених відкритими оголошеннями (цикл № 1 і цикл № 2). Жодні заявки, прислані перед цими датами чи після них, не розглядатимуться. Наступні часові рамки вказують на термін, коли слід чекати рішень щодо грантових пропозицій. ЦИКЛ № 1: Для проектів, які мають початися не раніше, ніж 1 березня 2018 року, і не пізніше, ніж 31 серпня 2018 року.

ПРИМІТКА: перша дата стосується початку цілеспрямованого планування і підготовки проекту, а не його публічного відкриття чи завершення роботи по ньому. Програма малих грантів підтримує проекти, які тривають до 12 місяців. 8 грудня 2017 року – повідомлення про можливості фінансування опубліковано як запрошення до участі у Циклі № 1 15 січня 2018 року – кінцева дата подання заявок на Цикл № 1 1 лютого 2018 року – повідомлення про рішення (згода або відмова фінансувати проект) ЦИКЛ № 2: Для проектів, які мають початися не раніше, ніж 1 вересня 2018 року, і не пізніше, ніж 30 вересня 2018 року.

ПРИМІТКА: перша дата стосується початку цілеспрямованого планування і підготовки проекту, а не його публічного відкриття чи завершення роботи по ньому. Програма малих грантів підтримує проекти, які тривають до 12 місяців. 15 квітня 2018 року – запрошення до участі у Циклі # 2 15 червня 2018 року – кінцева дата подання заявок на Цикл № 2 30 червня 2018 року – повідомлення про рішення (згода або відмова фінансувати проект)

Зміст і формат заявок: Апліканти повинні дотримуватись інструкцій та умов, викладених тут, і надати всю необхідну інформацію. Подання неповної інформації або нарікання на висунуті вимоги може призвести до дискваліфікації проектної заявки. Апліканти мусять надати повну, правильну і вичерпну інформацію. Надання неправдивої чи недостовірної інформації у заявці призведе до порушення права на участь у цьому та наступних конкурсах на отримання малих грантів громадської дипломатії.

Інструкції щодо заповнення заявок:

Заявка складається з двох документів: аплікаційної форми й окремого кошторису (документ у форматі Excel). Аплікаційну форму можна знайти за посиланням

Аплікаційна форма містить інструкцію про те, як складати кошторис. Аплікаційну форму й кошторис має бути надіслано англійською мовою на електронну адресу: .

Ви одержите повідомлення на підтвердження того, що вашу заявку було отримано, з відповідним реєстраційним номером. Будь ласка, не посилайте паперових копій поштою. Будь ласка, посилайте тільки аплікаційну форму і кошторис; ніякі інші документи розглядатися не будуть. Тема поданих електронних повідомлень має відповідати такому форматові: Для освітніх проектів: Освіта, назва проекту, ім’я особи чи назва організації Для культурних проектів: Культура, назва проекту, ім’я особи чи назва організації.

Детальна інформація та форми для завантаження - за посиланням: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/current-programs-grants-uk/

 

Capture2. Тревел-гранти STEP від Європейської культурної фундації

Програма тревел-грантів STEP спрямована на підтримку креативних діячів культури і мистецтва, які подорожують Європою, у діяльності, що спрямована на зміцнення солідарності, рівності та справедливості у суспільстві.

Деталі http://ecflabs.org/drupal/sites/www.ecflabs.org/files/step-beyond-grant/STEP_travel_grants_guidelines_2018.pdf

 

ukraine 00956 03. Culture Bridges надає гранти для українських фахівців у сфері культури для поїздок до країн ЄС (і навпаки) на період від одного до чотирьох тижнів для відвідання конференцій, мережевих подій, фахових форумів, дотичних до сфери культури та/або креативних індустрій, а також для робочого стажування в культурних/креативних організаціях у країнах ЄС (чи в Україні – для заявників з ЄС). Подача проектів за цим напрямком відкрита для окремих осіб та організацій у ЄС та Україні.

Подати заявку на участь можуть заявлений мандрівник або сторона, що запрошує. Кандидати повинні самі означити пропозицію мобільності. Грант на мобільність не може покривати виключно роботу над іншими програмами ЄС, наприклад програму "Креативна Європа", хоча участь у подібних програмах може бути додатковою перевагою.

Максимальна сума гранту на міжнародну мобільність становитиме 2250 євро (для візитів тривалістю від одного до двох тижнів) та 4000 євро (для візитів на період від трьох до чотирьох тижнів). Кошти можна використати на покриття витрат на:

  • Міжнародні подорожі
  • Візи
  • Трансфери до / з аеропортів
  • Проживання
  • Харчування (відповідно до тарифів, встановлених у документації заявки)
  • Місцеві поїздки в країні перебування
  • Внески на участь в конференціях

Деталі: http://www.britishcouncil.org.ua/culture-bridges/international-mobility-grants

На жаль, актуальні повідомлення про заходи наразі відсутні :(

Call for Applications 1024x1024http://chnpu.edu.ua/news/newsandevents/item/1551-litni-kursy-polskoi-movy-ta-kultury

Міжуніверситетська літня школа з прав людини

9-13 липня 2018 року у місті Одесі буде проведено Четверту міжуніверситетську літню школу з прав людини.
Дедлайн – 1 травня.

Детальний опис англійською:

Apply today! Don’t let this unique opportunity slip by! This year the Annual Inter-University School on Human Rights will focus on the right to a fair trial and will immerse you in an insightful and enriching curriculum featuring:

five-day intensive academic training on challenges to the human rights protection, guarantees of the right
to a fair trial in line with the ECHR, legislative gaps and deficiencies of national practices, recent case-law of the ECtHR
hands-on workshops by outstanding trainers and renowned human rights think tanks
moot court competition
case studies
thrill of the opportunity to absorb new influences, meet like-minded people from around the OSCE region
broad spectrum of intellectually engaging activities and vibrant social programme

Application and entry requirements:

be enrolled in a master’s or in the final year of a bachelor’s programme in Law/Human Rights/International Relations; or within one year after graduation from respective bachelor’s or master’s programmes
have excellent command of English
complete this online application
Watch here what our alumni have to say about their experience at the Annual Inter-University School on Human Rights
NOTE: Successful candidates will be informed about admission before 30 May 2018.
For questions, please contact Roksolana Melnyk at

На жаль, актуальні повідомлення про заходи наразі відсутні :(

300px Ns ratuszІІ Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети наукових досліджень – 2018: теоретична та практична цінність» 26-29 червня 2018 р., Новий Сонч, Польща

Організатор Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University http://www.wsb-nlu.edu.pl/

Голова організаційного комітету: Dariusz Woźniak Dr of Economics, Dean of College of Social and Computer Science, Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (Poland)

Секції

  • Актуальні проблеми соціальних наук (економічні науки, психологія і соціологія, політологія).
  • Перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія, філологія).
  • Пріоритети прикладних наукових досліджень (інформаційні технології, медицина, інженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).

Загальний графік конференції

26 червня

Прибуття в Новий Сонч.

14.00 - 17.00 Реєстрація учасників конференції (Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, м. Новий Сонч).

27 червня

10.00 - 10.30 Відкриття конференції.
10.30 – 13.00 Пленарне засідання (перша частина).
13.00 – 13.30 Кава-брейк.
13.30 – 15.00 Пленарне засідання (друга частина).
15.00 – 17.00 Час для індивідуальних консультацій, дискусій.
18.00 – 20.00 Вечеря.

28 червня

10.00 - 13.00 Секційні засідання (Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, м. Новий Сонч).
13.00 - Час для індивідуальних консультацій, дискусій, відпочинку.

29 червня

Завершення роботи конференції. Виїзд учасників.

УМОВИ УЧАСТІ

Вартість участі у конференції складає 50 євро, або 210 польських злотих.

Для студентів участь у конференції – безкоштовно!

Передбачено лише безпосередню очну участь. Дистанційної участі в конференції немає!

За підсумками конференції, учасникам конференції надається відповідний сертифікат, а тези доповідей будуть надруковані у збірнику матеріалів конференції (надається учасникам після конференції), який буде також розміщений на сайті університету. Збірнику буде надано ISBN.

ТРАНСФЕР ТА ПРОЖИВАННЯ

Трансфер та проживання учасники конференції забезпечують собі самостійно.

З України, для бажаючих, можливий організований виїзд (26-29 червня 2018р.) Орієнтована вартість організованого трансферу та проживання – 165 євро, куди входить проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом Львів-Новий Сонч-Львів, трансфер від готелю до університету та зворотно, проживання в готелі 3 зірки (три ночі) зі сніданками у двомісних номерах, можливе проживання в одномісному номері за додаткову плату. З питань організованого трансферу з України консультації телефоном: +38 095 607 72 79.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДІ В ЗБІРНИКУ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

Мова тез: англійська, українська, польська, російська. Обсяг тез – до двох сторінок формату А4 без таблиць і рисунків!

Кількість авторів – один. Параметри сторінки: всі поля – 2 см, орієнтація сторінки – книжкова. Міжрядковий інтервал – полуторний. Розмір абзацного відступу – 1,25 см. Шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14 пт. Посилання на джерела згідно національних стандартів до публікацій у фахових виданнях.

ТЕРМІН ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ І ЗАЯВОК

Всі, хто планує взяти участь у конференції, повинні надіслати заявку та тези доповіді на електронну адресу:  до 10 травня 2018 р.!

Тема листа: Конференція-червень Польща Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть надіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

Заявка прізвище (учасника);

Тези прізвище. Секція №…

Контакти: Iwona Kawka, Biuro Współpracy Zagranicznej, e-mail: 

Увага! Бажаючі мають можливість пройти стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» (108 годин) 11-29 червня 2018р. Деталі щодо стажування дивиться на сайті університету: www.internship.wsb-nlu.edu.pl

На жаль, актуальні повідомлення про заходи наразі відсутні :(