Студентський велоквест

5 травня відбувся студентський патріотичний велоквест присвячений 70-річчю Перемоги над нацизмом.

Старт восьми команд студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка відбувся біля центрального корпусу вишу, де учасники пройшли інструктаж з техніки безпеки та ознайомилися з правилами проходження завдань.

Звертаючись до спортсменів, ректор вишу Микола Носко побажав успіху всім командам та зауважив, що такі змагання дають змогу не лише відмінно розважитись, розім’яти м’язи, але й потренуватись у вмінні стратегічно мислити.
Отримавши завдання велосипедисти роз’їхалися містом, адже маршрут розроблений так, що учасники мали проїхати понад 15 кілометрів. Переможцями стануть команди, які найшвидше справляться із завданнями.

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.