КВН збирає всіх

Вечір запального та вибухового гумору зібрав учора гостей до Міського палацу культури.

Шанувальники жартів і дотепів різної статі, віку та соціальних верств були об’єднані якісним та доволі різноплановим гумором команд з Одеси, Тернополя, Сум, Ніжина та Чернігова, представленого, до речі, аж трьома збірними. Яскраві виступи, влучні жарти, вдячна публіка та авторитетне журі – ось основні складові вдалого засідання Клубу веселих та кмітливих, без яких було б неможливим веселе та вдале дозвілля. Окрему вдячність варто висловити організаторам заходу - первинній профспілковій організації студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, що взяла на себе вирішення  всіх організаційних моментів, щоб глядачі мали змогу сповна насолодитися виступами команд.

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.