Шановні студенти!

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди Міжнародного дня студентів!

Ви – найсвітліша, найбільш творча і амбітна частина нашого суспільства. Ви – сила, яка може все. Ви – суть і початок іншої, набагато кращої, нової України.

Вітаю всіх тих, хто був студентом і ніколи не забуде свої студентські роки та протягом усього життя залишиться молодим, бо має в душі та очах незгасимий студентський вогник.

Щиро бажаю колишнім і нинішнім студентам бути на рівні високих вимог сучасного життя. Щастя вам на життєвому шляху, вірних друзів, мудрих наставників, досвідчених колег, надійних партнерів. Нехай збудуться ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентського життя.

Хай щастить завжди й у всьому!

Ректор університету,
доктор педагогічних наук, професор,
член-кореспондент НАПН України                                                                                 М.О.Носко

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.