День захисника України

У переддень свята захисника України і Покрови Пресвятої Богородиці студенти та ректорат згадали українських воїнів,

які відстоювали незалежність та суверенітет України в зоні АТО. Вітаючи бійців Національної гвардії, ректор університету Микола Носко побажав усім родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я та невичерпної енергії й миру. Присутній на святі Чернігівський міський голова Олександр Соколов щиро привітав гостей та студентів вишу зі святами, адже ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою та символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Винятковою популярністю на гулянні користувалися каша з польової кухні та веселі конкурси, перемагаючи в яких студенти мали змогу отримати додаткові бали до зимньої сесії. Закінчився захід веселим хороводом, чаюванням та традиційним козацьким кулішем.

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.