Print this page

Вебквест з психології дитячої творчості

Залиште оцінку
(0 голосів)
Вебквест з психології дитячої творчості

20 квітня 2026 р. в рамках «Тижня Інституту» в Навчально-науковому інституті психології та соціальної роботи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка для студентів другого курсу спеціальності «Психологія» доцентом кафедри загальної, вікової та соціальної психології імені М.А. Скока Дерев’янко С. П. було проведено вебквест.

Студенти спеціальності «Психологія» (Дарина Кобець, Олександра Мандровна, Ольга Махоткіна, Марина Надточий, Діана Рень та ін). долучилися до інтерактивного квесту з дисципліни «Психологія дитячої творчості», де провідником у світ креативності став яскравий персонаж Уявко. Разом із ним учасники проходили яскраві завдання, відкривали особливості дитячої уяви та шукали ключі до розуміння творчого мислення дитини. Квест поєднав навчальний зміст, гру, емоції та елементи пригоди, що зробило засвоєння матеріалу цікавим і динамічним. Завдяки інтерактивному формату студенти не лише перевіряли знання, а й самі занурювалися у атмосферу дитячої фантазії та творчості. Уявко допоміг учасникам переконатися, що навчання психології може бути сучасним, живим і по-справжньому захопливим.

За результатами виконання завдань вебквесту перемогла студентка другого курсу 22 групи Надточій Марина, яка отримала головний приз – щоденник для рефлексії.

Вітаємо переможницю!

Дякуємо всім учасникам за креативність та рефлексію!

Особлива подяка – авторці інтерактивного квесту про Уявко – студентці третього курсу 32 групи Нехай Дар’ї!

 

 

 

 

 

Останні новини користувача НУЧК