Сучасна канцелярія

Залиште оцінку
(1 голос)
Сучасна канцелярія

Сучасне діловодство поступово перетворюється в окрему царину, де діють свої закони і використовуються специфічні поняття та назви. Якихось 15-20 років тому поняття стікери було не просто екзотичним, а для багатьох користувачів зовсім незрозумілим. Сьогодні ситуація змінилася докорінно. Дуже важко, практично неможливо, уявити робоче місце сучасного офісного працівника без стікерів.

Бренд «Стікер» реалізує продукцію, яка практично завжди є обов’язковим елементом організації будь-якої рекламної кампанії. Адже, це універсальний спосіб вкласти максимум інформації у мінімальний розмір паперового носія. При цьому слід враховувати, що сучасна поліграфія і доробки дизайнерів дозволяють створити низку інших перспективних варіантів просування кінцевого продукту.

Ні для кого не секрет, що значною популярністю користується персоніфікована канцелярська продукція. Будь-якому клієнту набагато приємніше отримати не «безликий» блокнот, авторучку, стікер чи перекидний календар, а гарно оформлений продукт з координатами компанії-ініціатора. При цьому, зовсім не принципово, який саме привід ініціював випуск оригінальної продукції – плановий ювілей чи чергова святкова дата.

Подобається це комусь чи ні, але розробники сучасного канцелярського приладдя суттєво підвищили вимоги до офісних працівників. З іншого боку – вони значно полегшили їм життя. Тому, говорячи про особливості організації роботи офіс-менеджерів, варто враховувати відповідність їх професійних компетенції створеним на підприємстві матеріально-технічним можливостям.

Залиште ваші коментарі

0
с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.