Міністерство освіти і науки розробило Умови вступу-2018

Міністерство освіти і науки розробило Умови вступу-2018

14 жовтня 2017 року Міністерство освіти і науки України розмістило на своєму сайті Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів вищої освіти у 2018 році. Запрошуємо вступників, їх батьків та представників приймальних комісій навчальних закладів ознайомитися з Умовами.

Нагадуємо, що в документ можуть бути внесені зміни і доповнення. Нові Умови вступу набудуть чинності лише після реєстрації наказу МОН у Міністерстві юстиції України.

Залиште ваші коментарі

с правилами та умовами.