Ноутбук – перший помічник студента

Понеділок, 14 серпня 2017 00:00
48 Hit

Життя сьогоднішнього студента просто неможливо уявити без сучасної комп’ютерної техніки. Це може бути стаціонарний або переносний комп’ютер, а для декого достатньо наявності смартфона. Втім, останній варіант – це скоріше мобільна шпаргалка на всі випадки життя. Якщо ж мова йде про повноцінний інструмент для роботи, який можна постійно використовувати і вдома, і в університеті, то це – ноутбук.

Віртуальні розваги здобули постійну реєстрацію

Четвер, 13 липня 2017 00:00
47 Hit

Віртуальний світ уже на протязі близько двох десятиліть став для багатьох українців близьким і знайомим. У цьому світі ми отримуємо унікальну можливість закачати улюблену музику, переглянути фільми без реклами або ж помірятися силами з кращими геймерами на сторінках відомих ігрових порталів. Втім, чимало користувачів, як і раніше, віддають перевагу класичному покеру або ж можливості випробувати фортуну з допомогою ігрових автоматів.

Автомобільна гума – де і як вибирати

Середа, 05 липня 2017 00:00
72 Hit

Липень традиційно асоціюється з відпустками, канікулами, а значить – з подорожами. Причому, з кожним роком зростає кількість мандрівників, які віддають перевагу подорожам на автомобілі. Це й не дивно, адже такий варіант організації дозвілля дає можливість вільно планувати свій графік і не залежати від будь-яких зовнішніх чинників. Єдина вимога – задовільний технічний стан автомобіля, особливо гуми. Тому, перш ніж сідати за кермо, варто ретельно перевірити стан шин і за найменшої підозри замінити їх. На сьогодні в Україні можна без проблем придбати якісні шини відомих світових виробників. Як один з популярних варіантів – відвідати Інтернет-магазин nemec.com.ua, де не лише представлений душе широкий вибір гуми з Німеччини, а й привабливо виглядають досить помірковані ціни.

Сучасна студія – мрія фотографа

Вівторок, 20 червня 2017 00:00
71 Hit

Захоплення фотографією сьогодні переживає своє друге народження. Після того, як у продажу з’явилися цифрові камери, чимало молодих людей вирішили, що стати фотографом дуже легко і просто. Адже, на відміну від класичних (плівкових) фотоапаратів, сучасні камери набагато простіші і зручніші у використанні. Крім того, зникла необхідність використовувати різноманітні хімічні реактиви для проявлення плівки і друку фотографій, а також купувати купу додаткового обладнання для тих же цілей.

Сторінка 1 із 25

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.