Сучасна студія – мрія фотографа

Вівторок, 20 червня 2017 00:00
34 Hit

Захоплення фотографією сьогодні переживає своє друге народження. Після того, як у продажу з’явилися цифрові камери, чимало молодих людей вирішили, що стати фотографом дуже легко і просто. Адже, на відміну від класичних (плівкових) фотоапаратів, сучасні камери набагато простіші і зручніші у використанні. Крім того, зникла необхідність використовувати різноманітні хімічні реактиви для проявлення плівки і друку фотографій, а також купувати купу додаткового обладнання для тих же цілей.

Сучасна канцелярія

Понеділок, 12 червня 2017 00:00
69 Hit

Сучасне діловодство поступово перетворюється в окрему царину, де діють свої закони і використовуються специфічні поняття та назви. Якихось 15-20 років тому поняття стікери було не просто екзотичним, а для багатьох користувачів зовсім незрозумілим. Сьогодні ситуація змінилася докорінно. Дуже важко, практично неможливо, уявити робоче місце сучасного офісного працівника без стікерів.

Кулер для води

Четвер, 08 червня 2017 00:00
85 Hit

Сьогодні чимало користувачів вживають бутильовану воду. Це абсолютно виправдна практика для тих випадків, коли немає можливості встановити якісний фільтр очищення води на вході до будинку чи безпосередньо перед краном. Для того, щоб зробити процес вживання води максимально комфортним використовуються численні моделі кулерів.

У сучасному офісному приміщенні або державній установі кулер для води перетворився на обов’язковий елемент інтер’єру. Більше того, кулери все частіше знаходять собі місце і в приватних оселях. Їх популярність зростає з кожним днем. Проте, далеко не всі користувачі знають, що сучасні кулери не лише дозволяють зручно розливати бутильовану воду. Існує чимало моделей, які додатково забезпечують її охолодження або нагрівання. Крім того, ці пристрої відрізняються габаритами і, звичайно, ціною. Тож, перш ніж приймати остаточне рішення, варто ознайомитися с найбільш популярними моделями.

Як пом’якшити воду

П'ятниця, 02 червня 2017 00:00
105 Hit

Питання якості питної води є надзвичайно актуальним для всіх без винятку українців. На жаль, негативний вплив людської життєдіяльності на навколишнє середовище з кожним роком стає все більш значним. Тому сьогодні і в містах, і в сільській місцевості питна вода потребує додаткового очищення. Слід зазначити, що з піском і різними домішками, що містяться у воді, успішно справляються численні фільтри механічного очищення. Зменшення жорсткості води – завдання набагато складніше і потребує використання окремих фільтрів.

Сторінка 1 із 24

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.