Міністерство освіти і науки розробило Умови вступу-2018

Субота, 14 жовтня 2017 00:00
396 Hit

14 жовтня 2017 року Міністерство освіти і науки України розмістило на своєму сайті Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів вищої освіти у 2018 році. Запрошуємо вступників, їх батьків та представників приймальних комісій навчальних закладів ознайомитися з Умовами.

Студентські шлюби – найміцніші

Четвер, 28 вересня 2017 00:00
336 Hit

Численні соціологічні дослідження засвідчують, що шлюби, укладені студентами під час навчання в університеті або одразу після завершення навчання, вважаються найміцнішими. Звичайно, за винятком тих, які розпадаються за кілька місяців, а то й тижнів. Такі приклади є також досить поширеними і пояснюються легковажним ставленням частини молоді до зміни соціального статусу і необхідності жити не лише своїми інтересами, а й враховувати забаганки своєї «половинки».

Натуральні продукти від АльСаха на основі чорнушки

Четвер, 14 вересня 2017 00:00
194 Hit

Останнім часом у ЗМІ чимало уваги приділяється різноманітним продуктам, виробленим з натуральної сировини. Зокрема, великою популярністю користуються олії, креми та інші косметичні засоби на основі трав’янистих рослин. Серед рослинної сировини дуже часто згадується чорнушка або чорний кмин. Проте, далеко не всі користувачі знають про те, наскільки широкий спектр різноманітних препаратів виготовляється саме з цієї рослини. Спробуємо це з’ясувати, скориставшись інформацією, наданою столичним Інтернет-ресурсом АльСаха та іншими популярними порталами.

Банківські депозити – переваги і недоліки

Четвер, 24 серпня 2017 00:00
281 Hit

Банківські установи на сьогодні пропонують цілу низку послуг, які користуються популярністю серед самих різноманітних верств населення. Зокрема, результати соціологічних досліджень засвідчують, що чимало наших співвітчизників розміщують депозити в банках України. Спробуємо з’ясувати, чим саме приваблюють українців депозитні рахунки і які ризики можуть супроводжувати їх відкриття.

Ноутбук – перший помічник студента

Понеділок, 14 серпня 2017 00:00
351 Hit

Життя сьогоднішнього студента просто неможливо уявити без сучасної комп’ютерної техніки. Це може бути стаціонарний або переносний комп’ютер, а для декого достатньо наявності смартфона. Втім, останній варіант – це скоріше мобільна шпаргалка на всі випадки життя. Якщо ж мова йде про повноцінний інструмент для роботи, який можна постійно використовувати і вдома, і в університеті, то це – ноутбук.

Віртуальні розваги здобули постійну реєстрацію

Четвер, 13 липня 2017 00:00
222 Hit

Віртуальний світ уже на протязі близько двох десятиліть став для багатьох українців близьким і знайомим. У цьому світі ми отримуємо унікальну можливість закачати улюблену музику, переглянути фільми без реклами або ж помірятися силами з кращими геймерами на сторінках відомих ігрових порталів. Втім, чимало користувачів, як і раніше, віддають перевагу класичному покеру або ж можливості випробувати фортуну з допомогою ігрових автоматів.

Автомобільна гума – де і як вибирати

Середа, 05 липня 2017 00:00
269 Hit

Липень традиційно асоціюється з відпустками, канікулами, а значить – з подорожами. Причому, з кожним роком зростає кількість мандрівників, які віддають перевагу подорожам на автомобілі. Це й не дивно, адже такий варіант організації дозвілля дає можливість вільно планувати свій графік і не залежати від будь-яких зовнішніх чинників. Єдина вимога – задовільний технічний стан автомобіля, особливо гуми. Тому, перш ніж сідати за кермо, варто ретельно перевірити стан шин і за найменшої підозри замінити їх. На сьогодні в Україні можна без проблем придбати якісні шини відомих світових виробників. Як один з популярних варіантів – відвідати Інтернет-магазин nemec.com.ua, де не лише представлений душе широкий вибір гуми з Німеччини, а й привабливо виглядають досить помірковані ціни.

Сучасна студія – мрія фотографа

Вівторок, 20 червня 2017 00:00
197 Hit

Захоплення фотографією сьогодні переживає своє друге народження. Після того, як у продажу з’явилися цифрові камери, чимало молодих людей вирішили, що стати фотографом дуже легко і просто. Адже, на відміну від класичних (плівкових) фотоапаратів, сучасні камери набагато простіші і зручніші у використанні. Крім того, зникла необхідність використовувати різноманітні хімічні реактиви для проявлення плівки і друку фотографій, а також купувати купу додаткового обладнання для тих же цілей.

Сучасна канцелярія

Понеділок, 12 червня 2017 00:00
328 Hit

Сучасне діловодство поступово перетворюється в окрему царину, де діють свої закони і використовуються специфічні поняття та назви. Якихось 15-20 років тому поняття стікери було не просто екзотичним, а для багатьох користувачів зовсім незрозумілим. Сьогодні ситуація змінилася докорінно. Дуже важко, практично неможливо, уявити робоче місце сучасного офісного працівника без стікерів.

Кулер для води

Четвер, 08 червня 2017 00:00
360 Hit

Сьогодні чимало користувачів вживають бутильовану воду. Це абсолютно виправдна практика для тих випадків, коли немає можливості встановити якісний фільтр очищення води на вході до будинку чи безпосередньо перед краном. Для того, щоб зробити процес вживання води максимально комфортним використовуються численні моделі кулерів.

У сучасному офісному приміщенні або державній установі кулер для води перетворився на обов’язковий елемент інтер’єру. Більше того, кулери все частіше знаходять собі місце і в приватних оселях. Їх популярність зростає з кожним днем. Проте, далеко не всі користувачі знають, що сучасні кулери не лише дозволяють зручно розливати бутильовану воду. Існує чимало моделей, які додатково забезпечують її охолодження або нагрівання. Крім того, ці пристрої відрізняються габаритами і, звичайно, ціною. Тож, перш ніж приймати остаточне рішення, варто ознайомитися с найбільш популярними моделями.

Сторінка 1 із 11