Міністерство освіти і науки розробило Умови вступу-2018

Субота, 14 жовтня 2017 00:00
268 Hit

14 жовтня 2017 року Міністерство освіти і науки України розмістило на своєму сайті Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів вищої освіти у 2018 році. Запрошуємо вступників, їх батьків та представників приймальних комісій навчальних закладів ознайомитися з Умовами.

Студентські шлюби – найміцніші

Четвер, 28 вересня 2017 00:00
204 Hit

Численні соціологічні дослідження засвідчують, що шлюби, укладені студентами під час навчання в університеті або одразу після завершення навчання, вважаються найміцнішими. Звичайно, за винятком тих, які розпадаються за кілька місяців, а то й тижнів. Такі приклади є також досить поширеними і пояснюються легковажним ставленням частини молоді до зміни соціального статусу і необхідності жити не лише своїми інтересами, а й враховувати забаганки своєї «половинки».

Натуральні продукти від АльСаха на основі чорнушки

Четвер, 14 вересня 2017 00:00
104 Hit

Останнім часом у ЗМІ чимало уваги приділяється різноманітним продуктам, виробленим з натуральної сировини. Зокрема, великою популярністю користуються олії, креми та інші косметичні засоби на основі трав’янистих рослин. Серед рослинної сировини дуже часто згадується чорнушка або чорний кмин. Проте, далеко не всі користувачі знають про те, наскільки широкий спектр різноманітних препаратів виготовляється саме з цієї рослини. Спробуємо це з’ясувати, скориставшись інформацією, наданою столичним Інтернет-ресурсом АльСаха та іншими популярними порталами.

Банківські депозити – переваги і недоліки

Четвер, 24 серпня 2017 00:00
164 Hit

Банківські установи на сьогодні пропонують цілу низку послуг, які користуються популярністю серед самих різноманітних верств населення. Зокрема, результати соціологічних досліджень засвідчують, що чимало наших співвітчизників розміщують депозити в банках України. Спробуємо з’ясувати, чим саме приваблюють українців депозитні рахунки і які ризики можуть супроводжувати їх відкриття.

Ноутбук – перший помічник студента

Понеділок, 14 серпня 2017 00:00
266 Hit

Життя сьогоднішнього студента просто неможливо уявити без сучасної комп’ютерної техніки. Це може бути стаціонарний або переносний комп’ютер, а для декого достатньо наявності смартфона. Втім, останній варіант – це скоріше мобільна шпаргалка на всі випадки життя. Якщо ж мова йде про повноцінний інструмент для роботи, який можна постійно використовувати і вдома, і в університеті, то це – ноутбук.

Віртуальні розваги здобули постійну реєстрацію

Четвер, 13 липня 2017 00:00
144 Hit

Віртуальний світ уже на протязі близько двох десятиліть став для багатьох українців близьким і знайомим. У цьому світі ми отримуємо унікальну можливість закачати улюблену музику, переглянути фільми без реклами або ж помірятися силами з кращими геймерами на сторінках відомих ігрових порталів. Втім, чимало користувачів, як і раніше, віддають перевагу класичному покеру або ж можливості випробувати фортуну з допомогою ігрових автоматів.

Сторінка 1 із 17