Print this page

Круглий стіл у ЗНЗ №20

Залиште оцінку
(3 голосів)
Круглий стіл у ЗНЗ №20

27 жовтня 2016 року в Чернігівській ЗОШ №20 був проведений круглий стіл на тему ”Організація навчально-дослідницької діяльності як пріоритетний напрям у розвитку здібностей учня” за участі педагогічного колективу школи та викладачів і магістрантів фізико-математичного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

Викладачі кафедри вищої математики та методик навчання фізико-математичних дисциплін виступили перед вчителями з доповідями на теми:

  1. Історія та сьогодення фізико-математичного факультету ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка (ст. викл. каф. ВМ та МНФМД А.В.Заворотинський).
  2. Науково-практичні конференції як один з напрямів науково-дослідницької діяльності студентів (к.п.н., доц. каф. ВМ та МНФМД Л.О.Соколенко).
  3. Про підготовку спеціалістів з галузі ”Математика” (к.ф.-м.н., ст. викл. каф. ВМ та МНФМД Т.М.Зінченко).

Магістрантка фізико-математичного факультету О.І.Шибирин розказала про кваліфікаційну роботу з МНМ ”Методика формування навичок евристичної діяльності учнів у процесі навчання математики старшої школи” та експериментальну перевірку результатів дослідження, яку вона проводитиме на базі Чернігівської ЗОШ №20.

Були розглянуті можливі перспективи подальшої співпраці фізико-математичного факультету ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка з учителями кафедри фізико-математичних дисциплін Чернігівської ЗОШ №20.

Подальша робота триває.

 

Кандидат педагогічних наук
Л.О.Соколенко

 

Останні новини користувача НУЧК