Print this page

Шановні вступники магістратури!

Залиште оцінку
(1 голос)
Шановні вступники магістратури!

З 11 травня до 03 червня буде здійснюватися реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) дистанційно.

ЄВІ є обов’язковим для вступу на навчання в магістратуру НУЧК імені Т.Г. Шевченка.

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ

1 Етап

Сформуйте комплект реєстраційних документів:

• заповнена заява-анкета (ЗАВАНТАЖИТИ) з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

• документ, що посвідчує особу;

• облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);

• довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти. Довідка випускникам НУЧК імені Т.Г.Шевченка 2021 року не потрібна).;

• документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

• фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (розмір файлу у форматі jpg або png, який Ви будете надсилати приймальній комісії , має бути не більше 1мб.);

• медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

2 Етап

Надішліть скановані копії або фотокопії документів для реєстрації.

Для успішної реєстрації потрібно надіслати скановані копії або фотокопії на електронну адресу працівника приймальної комісії, відповідального за реєстрацію за Вашою спеціальністю:

У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті для перевірки даних.

3 Етап

Отримайте на електронну адресу скановану копію екзаменаційного листка та перевірте правільність його оформлення.

Повідомте представнику приймальної комісії, чи правильно оформлений екзаменаційний листок.

4 Етап

Отримайте екзаменаційний листок.

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії за адресою м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 53, кімната 109, або поштовим зв’язком (за рахунок отримувача), якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Для кожного зареєстрованого учасника буде створено кабінет учасника ЄВІ. Доступ до сторінки здійснюватиметься за номером екзаменаційного листкаа та пін-кодом, вказаним у ньому.

Детально з інформацією про ЄВІ за посиланням https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-yevi-yefvv/

За додатковою інформацією просимо звертатись до Приймальної комісії за телефоном (04622) 3-70-06.

 

Останні новини користувача НУЧК