Print this page

Семінар «Трансформація світогляду людини ХХІ століття»

Залиште оцінку
(1 голос)
Семінар «Трансформація світогляду людини ХХІ століття»

За ініціативи ГО «Громадський науково-дослідницький центр універсальних технологій розвитку людини» 15 квітня 2021 року відбувся в онлайн режимі науково-методичний семінар «Трансформація світогляду людини ХХІ століття: універсальна наукова картина світу».

У семінарі взіли участь понад 40 учасників – викладачі ЗВО, коледжів та вчителі шкіл, громадських просвітницьких організацій, приватних навчальних закладів освіти м.Чернігова та області, м. Ніжина, м.Дніпра, м.Кропивницького, м.Одеси, м.Чорноморська, представники Індонезії.

У програмі семінару відбулася презентація:

  • Моделі формування універсальної наукової картини світу, науково-методичне обґрунтування міждисциплінарного інтегрованого підходу в освіті.
  • Структурно-функційної схеми (експериментального проекту) формування універсальної наукової картини світу на прикладі циклу природничих дисциплін у підготовці майбутнього вчителя.
  • Експериментальної програми «Універсальна наукова картина світу: методологія природознавства».

Дискусійне обговорення:

• питань освіти в умовах її трансформації;

• спільне обговорення питань методики навчання в умовах міждисциплінарної інтеграції знань на основі універсального алгоритму всезагальних законів природи;

• обговорення ідеї створення Центрів освіти для дорослих з метою підготовки та перепідготовки спеціалістів, їх самоосвіти та стажування.

Ініціація створення Центру освіти дорослих в Чернігові на базі ГО «Громадський науково-дослідний центр універсальних технологій розвитку людини» та залучення до співпраці ініціативних, творчих викладачів, учителів закладів освіти Чернігова, Чернігівської області та інших громадських організацій, соціальних служб, центрів зайнятості населення тощо.

Дякуємо всім учасникам семінару за плідну роботу!

 

 

Останні новини користувача НУЧК