Print this page

Вступ на кафедру військової підготовки

Залиште оцінку
(0 голосів)
Вступ на кафедру військової підготовки

Кафедра військової підготовки Сумського державного університету оголошує конкурсний набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу в 2020 році.

   Термін навчання 2 роки. Військова підготовка проводиться на базі кафедри військової підготовки СумДУ протягом одного навчального дня на тиждень або у строк від трьох (шести) тижнів поточного семестру (навчального року) методом семестрових зборів та комплексних практичних занять з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки після першого року навчання і навчального збору після другого року навчання.
    Громадяни можуть проходити військову підготовку за державним замовленням за рахунок коштів державного бюджету, передбачених на утримання Збройних Сил України та інших військових формувань, або за рахунок коштів, які надходять від фізичних осіб як плата за послуги у галузі вищої освіти, пов'язані з військовою підготовкою (за контрактом).
    За рахунок коштів державного бюджету проходять військову підготовку громадяни, які мають вищий рейтинг за результатами конкурсного відбору та уклали відповідний контракт з Міністерством оборони України щодо зобов'язань про проходження військової служби громадянами України у Збройних Силах України після отримання первинного військового звання офіцера запасу та закінчення вищого навчального закладу.
    Студенти, які здобули або мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра, пройшли повний курс навчання з військової підготовки, склали випускний екзамен та Військову присягу на вірність Українському народові атестуються до офіцерського складу з присвоєнням первинного офіцерського звання "молодший лейтенант запасу".
     Вимоги до кандидатів на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу:
Військову підготовку за програмою офіцерів запасу можуть проходити громадяни України, які мають або здобудуть освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра станом на липень 2022 року (студенти всіх форм навчання, випускники ЗВО), придатні до військової служби за станом здоров’я та моральними і діловими якостями;
оцінку рівня успішності навчання студентів;
професійно-психологічний відбір студентів;
оцінку рівня засвоєння студентами програми допризовної підготовки;
оцінку рівня фізичної підготовки студентів.
Детальна інформація про Правила прийому та Умови вступу за посиланням http://chnpu.edu.ua/university/departments/military-department
Адреса КВП СумДУ: 40021, м. Суми, вул. Кондратєва, 165.
Web-сайт: http://kvp.sumdu.edu.ua
Тел.(0542)62-83-15
E-mail:

Завантажити правила прийому на 2020 рік 

Завантажити заяву на (контракт)

Завантажити заяву на (бюджет)

 

 

Останні новини користувача НУЧК