Print this page

Наступний крок у науку!

Залиште оцінку
(2 голосів)
Наступний крок у науку!

        На природничо-математичному факультеті Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка в черговий раз 28 листопада 2018 року успішно відбулася регіональна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених « Крок у науку: дослідження у галузі природничо-математичних дисциплін та методик їх навчання».


        Робота конференції проводилась у трьох секціях: Актуальні питання дослідження у галузі природничо-математичних наук (62 учасники), Методичні аспекти підготовки фахівців природничо-математичних дисциплін (23 учасники), Історія та методологія природничо-математичних наук (5 учасників).
        З вітальним словом до учасників конференції звернулися Дятлов В.О., перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи НУЧК імені Т. Г. Шевченка д. і. н., професор та Третяк О.П., декан природничо-математичного факультету, к. б. н., доцент. На пленарному і секційних засіданнях чудово представили доповіді за результатами своїх досліджень студенти-магістранти, а також студенти-бакалаври. Всі учасники конференції по її завершенню отримали сертифікати. Тези доповідей опубліковані у збірнику матеріалів конференції. Слід відзначити професійну роботу організаційного комітету конференції.

Підготував Заворотинський А.В., к.ф.-м.н., старший викладач кафедри математики та економіки НУЧК імені Т. Г. Шевченка.

Останні новини користувача НУЧК