Print this page

Студентам військової кафедри ІІ року навчання

Залиште оцінку
(1 голос)
Студентам військової кафедри ІІ року навчання

Нагадуємо, що до початку навчального збору (з 02 по 28.07.2018 року) слід пройти військово-лікарську комісію. Направлення можна взяти в кімнаті 109 головного корпусу НУЧК.

Студенти, що не матимуть при собі висновку ВЛК на момент початку зборів не будуть допущені до складання присяги.

І про всяк випадок нагадуємо:

Місце проведення: м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 165 військова частина А1476 (Кафедра військової підготовки СумДУ).

Етапи навчального збору:

І – 02.07.2018р. (до 18.00) – прибуття до військової частини А1476 (КВП СумДУ), влаштування, організація життєдіяльності.

ІІ – з 03.07 по 27.07.2018р. – практичні заняття за розкладом навчального збору на базі військової частини включаючи випускний екзамен.

ІІІ – 28.07.2018 – з 9.00 до 11.00 прийняття військової присяги на вірність Українському народові (відбуття до місць постійного проживання). На урочистості запрошуються близькі та родичі випускників.

Під час навчального збору передбачено:

- проживання громадян (студентів) у приміщеннях казармено-житлового фонду та військових наметах – безкоштовно (за рахунок МО України);

- триразове харчування в їдальні військової частини по нормам військовослужбовців строкової служби – безкоштовно (за рахунок МО України).

При собі мати:

- документи згідно додатку (для тих хто не надав раніше);

- військову форму одягу, дощовий плащ;

- спортивну форму одягу;

- спальний мішок (по можливості) або 2-а комплекти односпальної постільної білизни;

- столовий посуд (туристичний набір (тарілка – 2, чашка – 1, ложка – 1, виделка – 1, або укомплектований військовий казанок чи одноразовий посуд));

- засоби особистої гігієни;

- зошити з навчальних предметів;

- письмові приладдя;

- кошти на проїзд та особисті потреби.

На навчальному зборі мають бути присутні всі громадяни. Під час проходження навчальних зборів громадяни, які проходять військову підготовку, складають випускний екзамен. До складання випускного екзамену допускаються громадяни, які пройшли курс військової підготовки на КВПСумДУ, передбачений програмою підготовки офіцерів запасу, та навчальний збір у повному обсязі.

Громадяни України, які не пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, не склали встановлені іспити не допускаються до прийняття військової присяги на вірність Українському народові та не атестуються до осіб офіцерського складу.

Передбачається позитивне вирішення питань надання окремим особам короткострокової відпустки у випадку збігу термінів проведення навчального збору з термінами складання вступних випробувань у ЗВО за вищим ОКР при наявності відповідних документів.

 

НОРМИ ПРО ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

 

Останні новини користувача НУЧК