Print this page

Tренінг з написання заявок на участь у програмі «Креативна Європа»

Залиште оцінку
(1 голос)
Tренінг з написання заявок на участь у програмі «Креативна Європа»

Culture Bridges спільно із українським бюро програми «Креативна Європа» запрошують на тренінг з написання заявок на участь у програмі «Креативна Європа», який відбудеться 24 травня 2018 у Чернігові.

Під час одноденного тренінгу ви дізнаєтесь більше про можливості «Креативної Європи», які саме проекти підтримує програма, як отримати фінансування «Креативної Європи» на ваш проект, що саме має містити успішна заявка, як загалом працює грантове фінансування.

Тренінг проводять міжнародні експерти англійською мовою із українським перекладом.

Тривалість: з 9:30 до 17:30 з перервами на обід та кава-брейки.

Участь безкоштовна, кожному учаснику необхідно заповнити реєстраційну заявку за посиланням.

Реєстрація: http://www.britishcouncil.org.ua/culture-bridges/events/creative-europe-workshops

Дедлайн для реєстрації – 14 травня 2018 включно.

Зверніть увагу: тренінг розрахований на 25 осіб. У разі, якщо буде отримано більшу кількість заявок, учасники обиратимуться на конкурсній основі. Усі учасники отримають підтвердження про участь не пізніше 17 травня 2018.

Аби дізнатись більше про програму «Креативна Європа» рекомендуємо пройти безкоштовний онлайн курс: https://www.culturepartnership.eu/ua/publishing/creative-europe-course

Culture Bridges — програма розвитку українського культурного сектору, яка має на меті налагодження ефективних зв’язків між митцями, культурними операторами та інституціями в Україні і ЄС. Програма стартувала у листопаді 2017 року та триватиме до жовтня 2020 року.

Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу.

 

З повагою
Міжнародний відділ НУЧК

 

Останні новини користувача НУЧК