Print this page

Проведення підсумкової атестації студентів ОС «магістр» спеціальності 012 «Дошкільна освіта»

Залиште оцінку
(1 голос)
Проведення підсумкової атестації студентів ОС «магістр» спеціальності 012 «Дошкільна освіта»

07 грудня 2020 року головою, членами екзаменаційної комісії та викладачами кафедри дошкільної та початкової освіти було організовано і проведено конференцію з використанням сервісу Zoom для поліпшення організації підсумкової атестації студентів заочної форми навчання ОС «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта (63 гр.).

Конференція мала на меті залучення студентів і викладачів до обговорення питання щодо особливостей організації та проведення підсумкової атестації в умовах адаптивного карантину, вироблення пропозицій та рекомендацій щодо удосконалення даного процесу. В ході проведення конференції студенти дізналися процедуру і проведення підсумкової атестації на факультеті дошкільної, початкової освіти і мистецтв. Аудиторія була активною, було висунуто та обговорено конструктивні пропозиції, студенти мали можливість отримати відповіді на питання які їх турбують.

Організація подібних конференцій позитивно впливає на процес професійної підготовки студентів спеціальності «Дошкільна освіта» й уможливлює вирішення організаційних та змістових питань щодо удосконалення освітнього процесу ЗВО та має практичне значення для удосконалення професійної компетентності викладачів.

 

Останні новини користувача Редактор