Забезпечує викладання загальноінженерних та спеціальних дисциплін, реалізує підготовку студентів із спеціалізацій «автосправа», «креслення» та «кулінарія». На кафедрі впроваджується використання комп’ютерної техніки в курсовому проектуванні, при виконанні графічних робіт.

Детальніше...

Кафедра професійної освіти та безпеки життєдіяльності була створена 01 вересня 2006 року з метою підготовки студентів за спеціальністю 6.010104 «Професійна освіта». Завідувач кафедри – доцент, кандидат педагогічних наук Ребенок Вадим Михайлович.

Сьогодні на кафедрі працює 14 викладачів, з них: 2 професори, доктори педагогічних наук, 8 доцентів, кандидатів педагогічних наук,: 1 старший викладач, кандидат педагогічних наук та 3 викладачі.

Детальніше...

Забезпечує підготовку студентів до практичної роботи в школі, формує уміння і навички з обробки різних конструкційних матеріалів. Студенти набувають умінь з ручної та механічної обробки матеріалів, а також з електротехніки, теплотехніки, гідравліки, основ комп’ютерних та інших інформаційних технологій тощо.

Детальніше...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету НУЧК. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.