Забезпечує викладання загальноінженерних та спеціальних дисциплін, реалізує підготовку студентів із спеціалізацій «автосправа», «креслення» та «кулінарія». На кафедрі впроваджується використання комп’ютерної техніки в курсовому проектуванні, при виконанні графічних робіт.

Детальніше...

За співробітництва кафедри з Чернігівською Академією розвитку особистості і суспільства функціонує клуб за психологічними інтересами «Усвідомлення». Працюють студентські творчі авторські лабораторії, тренінг-клуб ораторського мистецтва.

Детальніше...

Кафедра професійної освіти та безпеки життєдіяльності була створена 01 вересня 2006 року з метою підготовки студентів за спеціальністю 015 «Професійна освіта». Завідувач кафедри – доктор педагогічних наук, професор Ребенок Вадим Михайлович.

Сьогодні на кафедрі працює 11 викладачів, з них: 2 професори, доктори педагогічних наук, 9 доцентів, кандидатів педагогічних наук.

Детальніше...

Забезпечує підготовку студентів до практичної роботи в школі, формує уміння і навички з обробки різних конструкційних матеріалів. Студенти набувають умінь з ручної та механічної обробки матеріалів, а також з електротехніки, теплотехніки, гідравліки, основ комп’ютерних та інших інформаційних технологій тощо.

Детальніше...

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

T.H. Shevchenko
National University
«Chernihiv Colehium»

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG