Кафедра загальної, вікової та соціальної психології імені М.А.Скока була створена у 1993 році як кафедра психології історичного факультету. Перший кафедральний склад налічував 5 викладачів: М.А.Скок (завідувач до 2007 р.), А.Г.Скок, Л.М.Завацька, Г.Г.Сутріна, Л.В.Ульяненко. Пізніше кафедра поповнювалася своїми учнями – колишніми студентами, а також досвідченими чернігівськими фахівцями (В.Ю.Дмитрієв, В.П.Пишняк та інші).

Детальніше...

LogoКафедра екологічної психології та соціології була створена у вересні 2017 року шляхом об’єднання кафедри екологічної психології та психічного здоров’я і кафедри українознавства, політології і соціології. Кожна з кафедр має свою історію.

Детальніше...

Кафедра була створена в 2004 році, хоча підготовка фахівців за напрямком «Соціальна педагогіка» була започаткована за ініціативи провідних викладачів кафедри ще в 2000р. Станом на 2013 рік на кафедрі соціальної педагогіки підготовку фахівців зі спеціальності «Соціальна педагогіка»здійснюють 18 викладачів, зокрема 1 доктор наук, 1 професор, 8 кандидатів наук та доцентів (2 сумісники). Завідувач кафедрою – кандидат педагогічних наук, професор, Завацька Людмила Миколаївна.

Детальніше...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету НУЧК. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.