Кафедра загальної, вікової та соціальної психології імені М.А.Скока була створена у 1993 році як кафедра психології історичного факультету. Перший кафедральний склад налічував 5 викладачів: М.А.Скок (завідувач до 2007 р.), А.Г.Скок, Л.М.Завацька, Г.Г.Сутріна, Л.В.Ульяненко. Пізніше кафедра поповнювалася своїми учнями – колишніми студентами, а також досвідченими чернігівськими фахівцями (В.Ю.Дмитрієв, В.П.Пишняк та інші).

Детальніше...

Кафедра екологічної психології та психічної здоров’я була створена у серпні 2007 року. Основою викладацького складу кафедри стали співробітники ППФ і викладачі кафедри психології Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського. З того часу і дотепер кафедра є єдиною такого роду кафедрою в Україні.

Детальніше...

Кафедра була створена в 2004 році, хоча підготовка фахівців за напрямком «Соціальна педагогіка» була започаткована за ініціативи провідних викладачів кафедри ще в 2000р. Станом на 2013 рік на кафедрі соціальної педагогіки підготовку фахівців зі спеціальності «Соціальна педагогіка»здійснюють 18 викладачів, зокрема 1 доктор наук, 1 професор, 8 кандидатів наук та доцентів (2 сумісники). Завідувач кафедрою – кандидат педагогічних наук, професор, Завацька Людмила Миколаївна.

Детальніше...

У 1998 році була створена кафедра українознавства і політології. 2006 року вона змінила свій загальноуніверситетський статус і увійшла до складу психолого-педагогічного факультету, ставши провідною гуманітарною кафедрою на ППФ. У 2010 році кафедру було перейменовано в кафедру українознавства, політології і соціології. У цьому ж році було відкрито спеціальність „Соціологія”, у зв’язку з чим кафедра набула статусу випускової. Нині на кафедрі працює 8 викладачів: 2 доктори наук, професори, 5 кандидатів наук, доцентів, 1 викладач. Завідувач кафедрою – Половець Володимир Михайлович, доктор історичних наук, професор.

Детальніше...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету ЧНПУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.