У 1957 році з Київського державного педагогічного інституту імені М.Горького до Чернігова було переведено факультет підготовки вчителів початкових класів. Виконуючою обов’язки завідувача кафедри педагогіки і методики початкової освіти була затверджена Т.Б.Коробова, кандидат педагогічних наук, доцент. Працювала на цій посаді до 1968 року. Нагороджена орденом Знак Пошани у 1971 році. У цей період на кафедрі працювали старші викладачі К.П.Кіндрат, І.С.Рябко, І.Ф.Кирей, В.І.Надточій, Г.І.Соболевська, О.В.Воронкевич, О.В.Просужий, Д.І.Попов.

Детальніше...

Кафедра забезпечує підготовку учителів початкових класів за спеціальностями: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» та «Музичне мистецтво» та спеціалізаціями: «Музика, «Образотворче мистецтво», «Сімейний вихователь».

Детальніше...

Кафедра мов і методики їх викладання в початковій школі – структурна одиниця факультету початкового навчання.

На кафедрі працює 17 викладачів: 1 професор, 11 доцентів, 4 старших викладачі, 1 викладач, 1 старший лаборант, які забезпечують роботу секцій – сучасної української мови, сучасної російської мови, української мови за професійним спрямуванням, англійської мови.

Детальніше...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету ЧНПУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.