Кафедра здійснює підготовку фахівців високої кваліфікації, що володіють глибокими теоретичними і практичними знаннями у галузі знань 02 Культура і мистецтво за спеціальностями 025 Музичне мистецтво та 028 Менеджмент соціокультурної діяльності. З 01.09.2021 року увійшла до складу кафедри мистецьких дисциплін, факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Детальніше...

У 1957 році з Київського державного педагогічного інституту імені М.Горького до Чернігова було переведено факультет підготовки вчителів початкових класів. Виконуючою обов’язки завідувача кафедри педагогіки і методики початкової освіти була затверджена Т.Б.Коробова, кандидат педагогічних наук, доцент. Працювала на цій посаді до 1968 року. Нагороджена орденом Знак Пошани у 1971 році. У цей період на кафедрі працювали старші викладачі К.П.Кіндрат, І.С.Рябко, І.Ф.Кирей, В.І.Надточій, Г.І.Соболевська, О.В.Воронкевич, О.В.Просужий, Д.І.Попов.

Детальніше...

Кафедра здійснює підготовку фахівців високої кваліфікації, що володіють глибокими теоретичними і практичними знаннями у галузі знань 01 Освіта/Педагогіка  за спеціальністю 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) (перший (бакалаврський)  та другий (магістерський) рівні вищої освіти); галузі знань 02 Культура і мистецтво за спеціальностями: 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти); 025 Музичне мистецтво (перший (бакалаврський)  та другий (магістерський) рівні вищої освіти) та 028 Менеджмент соціокультурної діяльності (перший (бакалаврський)  та другий (магістерський) рівні вищої освіти).

Детальніше...

Кафедра мов і методики їх викладання в початковій школі – структурна одиниця факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв.

Детальніше...

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG