Кафедра здійснює підготовку фахівців високої кваліфікації, що володіють глибокими теоретичними і практичними знаннями у галузі знань 02 Культура і мистецтво за спеціальностями 025 Музичне мистецтво та 028 Менеджмент соціокультурної діяльності.

Детальніше...

У 1957 році з Київського державного педагогічного інституту імені М.Горького до Чернігова було переведено факультет підготовки вчителів початкових класів. Виконуючою обов’язки завідувача кафедри педагогіки і методики початкової освіти була затверджена Т.Б.Коробова, кандидат педагогічних наук, доцент. Працювала на цій посаді до 1968 року. Нагороджена орденом Знак Пошани у 1971 році. У цей період на кафедрі працювали старші викладачі К.П.Кіндрат, І.С.Рябко, І.Ф.Кирей, В.І.Надточій, Г.І.Соболевська, О.В.Воронкевич, О.В.Просужий, Д.І.Попов.

Детальніше...

Кафедра здійснює підготовку фахівців за такими спеціальностями: 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) – рівні: бакалавр, магістр; 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» – рівень бакалавр. Викладачі кафедри також забезпечують освітній процес на спеціальностях: 012 «Дошкільна освіта» – рівні: бакалавр, магістр та 013 «Початкова освіта» – рівні: бакалавр, магістр.

Детальніше...

Кафедра мов і методики їх викладання в початковій школі – структурна одиниця факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв.

Детальніше...

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG