Кафедра здійснює підготовку фахівців високої кваліфікації, що володіють глибокими теоретичними і практичними знаннями у галузі знань 02 Культура і мистецтво за спеціальностями 025 Музичне мистецтво та 028 Менеджмент соціокультурної діяльності.

Детальніше...

У 1957 році з Київського державного педагогічного інституту імені М.Горького до Чернігова було переведено факультет підготовки вчителів початкових класів. Виконуючою обов’язки завідувача кафедри педагогіки і методики початкової освіти була затверджена Т.Б.Коробова, кандидат педагогічних наук, доцент. Працювала на цій посаді до 1968 року. Нагороджена орденом Знак Пошани у 1971 році. У цей період на кафедрі працювали старші викладачі К.П.Кіндрат, І.С.Рябко, І.Ф.Кирей, В.І.Надточій, Г.І.Соболевська, О.В.Воронкевич, О.В.Просужий, Д.І.Попов.

Детальніше...

Кафедра здійснює підготовку фахівців за такими напрямами: Середня освіта (Музичне мистецтво), спеціалізація «Режисура музично-виховних шкільних заходів»; Культура і мистецтво: Менеджмент соціокультурної діяльності, спеціалізації : «Менеджмент індустрії дозвілля», «Арт-менеджмент та проектна діяльність»; Початкова освіта, спеціалізації: «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Сімейне виховання»; Дошкільна освіта, спеціалізація «Музичне мистецтво».

Детальніше...

Кафедра мов і методики їх викладання в початковій школі – структурна одиниця факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв.

Детальніше...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету НУЧК. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.