Кафедра біологічних основ фізичного виховання та спорту була заснована у 1985 році (наказ №225 від 12 липня 1985 року). Протягом 10 років (1985–1995) завідував кафедрою кандидат біологічних наук, доцент Євген Григорович Сумак. Стратегічною метою розвитку кафедри він вважав реалізацію державної ідеї – здоров’я через освіту. З 1995 року завідувач кафедри – кандидат медичних наук, доцент Неллі Василівна Гайова. З 2008 по 2009 рік – кандидат наук з фізичного виховання, доцент Сергій Георгійович Приймак. З 2010 року кафедру очолила доктор біологічних наук, професор Алла Олександрівна Жиденко.

Детальніше...

Кафедра гімнастики заснована в 1994 році. наказ №11 вк/ 1 від 01.02.94 р. Перший завідувач кафедри проф., канд. пед. наук Філіппов В.К.

У зв’язку з переходом зав. кафедри гімнастики доц. канд. пед. наук Синіговця В.І. на посаду декана факультету фізичного виховання Глухівського національного педуніверситету у м. Кролевець Сумської області з 01.09.2003 року кафедру очолив доцент Пеньковець В.І.

Детальніше...

З часів створення факультету фізичного виховання в ЧДПІ імені Т.Г.Шевченка у 1966 році кафедрою теорії та методики фізичного виховання (в різних назвах – теоретичних основ фізичного виховання та ін.) завідували доц. О.В.Петунін, доц. В.К.Філіпов, доц. В.Я.Подорога, доц. А.І.Панін, з 1981 року доц. М.М.Огієнко; кафедрою педагогіки, психології і методики фізичного виховання - доц. О.Я.Куриш, ст. викл. О.Д.Савчук.

Детальніше...

Кафедра фізичного виховання – це навчально-методична загально-університетська структура, діяльність якої спрямована на формування у студентів засад здорового способу життя та фізичного самовдосконалення, надання необхідних для цього теоретичних знань та практичних вмінь.

Детальніше...

Кафедра спорту заснована 01.09.2009 р., у зв’язку з реорганізацією кафедр факультету фізичного виховання.

Очолює кафедру кандидат педагогічних наук, професор, заслужений тренер України Власенко Степан Олексійович.

Детальніше...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету ЧНПУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.