Кафедра створена у вересні 2015 року внаслідок реорганізації та об'єднання кафедри вищої та прикладної математики і кафедри педагогіки, психології та методик навчання фізики і математики. Кафедру очолює професор Савченко Віталій Федорович, який є одним із авторів підручників з фізики для середньої школи. За створення навчального комплекту з фізики для середньої школи він удостоєний звання Лауреата державної премії України в галузі освіти 2012 року.

Детальніше...

Кафедра соціально-економічних дисциплін є базовою з підготовки студентів всіх напрямів. Очолює кафедру доктор економічних наук, професор Василь Миколайович Левківський. Також на кафедрі працюють шість кандидатів наук та два асистента.

Детальніше...

Кафедра фізики та астрономії має довгу історію. Вона є ровесницею університету, який нині відзначає свій столітній ювілей. У різні часи вона неодноразово змінювала свою назву і статус, але завжди забезпечувала навчальну і наукову роботу з фізики та споріднених дисциплін у нашому університеті. За цей період вона пройшла нелегкий і тернистий, але достатньо успішний, шлях свого розвитку. Вона має свої хороші традиції, достатні матеріальну базу і кадровий потенціал і має досягнення, якими можна пишатися. З 1982 року кафедру очолює Відмінник освіти, Заслужений працівник освіти України, доктор фізико-математичних наук, професор М.І.Гриценко.

Детальніше...

Кафедра інформатики і обчислювальної техніки була створена за наказом ректора 30.06.1998 р. на базі кафедр математики та інформатики і загальної фізики. Метою такої реорганізації було підвищення якості підготовки студентів фізико-математичного факультету з інформатики та забезпечення викладання інформатики на інших факультетах вузу.

Детальніше...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету ЧНПУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.