Кафедру хімії створено у 1982 році при відкритті хіміко-біологічного факультету. Вона є випусковою та забезпечує підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр за напрямом Хімія.

На кафедрі працює 13 викладачів: 3 доктори наук, 8 кандидатів наук та 2 асистенти. Завідувач — доктор технічних наук, кандидат хімічних наук, доцент Курмакова Ірина Миколаївна.

Детальніше...

Кафедру біології створено у 1985 pоці. Вона є випусковою та забезпечує підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр за напрямом “Біологія”.

На кафедрі працює 10 викладачів: 8 кандидатів наук, з них 8 доцентів, 2 асистенти. Очолює кафедру кандидат біологічних наук, доцент Мехед Ольга Борисівна.

Детальніше...

Кафедра екології та охорони природи створена у 2003 році. Вона є випусковою та забезпечує підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та спеціаліст за напрямом „Екологія та охорона навколишнього середовища”.

На кафедрі працює 12 викладачів: 2 доктори наук, професори, 6 кандидатів наук, з них 4 доцента, 2 ст. викладача та 2 асистенти. Завідувач — кандидат біологічних наук, доцент Карпенко Юрій Олександрович.

Детальніше...

Кафедра створена у вересні 2015 року внаслідок реорганізації та об'єднання кафедри вищої та прикладної математики і кафедри педагогіки, психології та методик навчання фізики і математики. Кафедру очолює професор Савченко Віталій Федорович, який є одним із авторів підручників з фізики для середньої школи. За створення навчального комплекту з фізики для середньої школи він удостоєний звання Лауреата державної премії України в галузі освіти 2012 року.

Детальніше...

Кафедра фізики та астрономії має довгу історію. Вона є ровесницею університету, який нині відзначає свій столітній ювілей. У різні часи вона неодноразово змінювала свою назву і статус, але завжди забезпечувала навчальну і наукову роботу з фізики та споріднених дисциплін у нашому університеті. За цей період вона пройшла нелегкий і тернистий, але достатньо успішний, шлях свого розвитку. Вона має свої хороші традиції, достатні матеріальну базу і кадровий потенціал і має досягнення, якими можна пишатися. З 1982 року кафедру очолює Відмінник освіти, Заслужений працівник освіти України, доктор фізико-математичних наук, професор М.І.Гриценко.

Детальніше...

Кафедра інформатики і обчислювальної техніки була створена за наказом ректора 30.06.1998 р. на базі кафедр математики та інформатики і загальної фізики. Метою такої реорганізації було підвищення якості підготовки студентів фізико-математичного факультету з інформатики та забезпечення викладання інформатики на інших факультетах вузу.

Детальніше...

Кафедру географії створено у 2015 pоці. Вона є випусковою та забезпечує підготовку фахівців за ступенем бакалавр напряму "Географія".

На кафедрі працює 6 викладачів: 4 кандидати наук (з них 3 - доценти та 1 старший викладач), 2 асистенти. Очолює кафедру кандидат географічних наук, доцент Пархоменко Олександр Григорович.

Детальніше...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету НУЧК. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.