Кафедра педагогіки та методики викладання іноземних мов бере свої витоки з секції англійської філології, виокремленої 1 вересня 1991 року у складі кафедри іноземних мов з метою забезпечення підготовки студентів за спеціальністю «Історія та англійська мова» на історичному факультеті.

Детальніше...

Кафедра є однією з наймолодших в університеті. Створена 2006 року як кафедра загального та германського мовознавства під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента О.М.Гніздечко, вона була перетворена на кафедру германської філології на чолі з доктором філологічних наук, професором Т.В.Михед. З 2010 по 2015 кафедру очолювала кандидат філологічних наук, доцент О.Г.Васильєва. З 2015 року кафедра продовжує роботу під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента О.О.Борисова.

Детальніше...

З липня 2006 року до філологічного факультету університету залучено кафедра філософії та культурології (єдина в Чернігівській області такого профілю).

Детальніше...

Кафедри української мови і літератури на філологічному факультеті створенo 2006 року. Її мета - забезпечення підготовки висококваліфікованих спеціалістів, розвиток творчого потенціалу студентів, плекання патріотів України, формування духовно багатої особистості, з притаманними їй високою культурою, широким фаховим кругозором, високими моральними ідеалами. 

Детальніше...

Кафедра іноземних мов створена 1 вересня 1965 року. У різні часи кафедру очолювали старший викладач Т.Д.Роговик, кандидат філологічних наук, доцент М.С.Градобик, кандидат філологічних наук, доцент С.Н.Шаволіна, кандидат філологічних наук, доцент В.В.Куций, кандидат педагогіних наук, доцент В.П.Іванишина, кандидат педагогічних наук, доцент Т.О.Стеченко.

Детальніше...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету НУЧК. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.