Кафедра педагогіки та методики викладання іноземних мов бере свої витоки з секції англійської філології, виокремленої 1 вересня 1991 року у складі кафедри іноземних мов з метою забезпечення підготовки студентів за спеціальністю «Історія та англійська мова» на історичному факультеті.

Детальніше...

Кафедра є однією з наймолодших в університеті. Створена 2006 року як кафедра загального та германського мовознавства під керівництвом кандидата наук, доцента О.М.Гніздечко, вона була перетворена на кафедру германської філології на чолі з кандидатом філологічних наук, професором Т.В.Михед. З 2010 року кафедру очолює кандидат філологічних наук, доцент О.Г.Васильєва.

Детальніше...

Кафедра створена 1990 року під назвою «Кафедра етики, естетики та культурології» і перейменована 2001 року на кафедру філософії та культурології. Це єдина в Чернігівській області кафедра відповідного профілю.

Детальніше...

Кафедри української мови і літератури на філологічному факультеті створенo 2006 року. Її мета - забезпечення підготовки висококваліфікованих спеціалістів, розвиток творчого потенціалу студентів, плекання патріотів України, формування духовно багатої особистості, з притаманними їй високою культурою, широким фаховим кругозором, високими моральними ідеалами.

Детальніше...

Кафедра іноземних мов створена 1 вересня 1965 року. У різні часи кафедру очолювали старший викладач Т.Д.Роговик, кандидат філологічних наук, доцент М.С.Градобик, кандидат філологічних наук, доцент С.Н.Шаволіна, кандидат філологічних наук, доцент В.В.Куций, кандидат педагогіних наук, доцент В.П.Іванишина, кандидат педагогічних наук, доцент Т.О.Стеченко.

Детальніше...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету ЧНПУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.