Кафедру хімії створено у 1982 році при відкритті хіміко-біологічного факультету. Вона є випусковою та забезпечує підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр за напрямом Хімія.

На кафедрі працює 13 викладачів: 3 доктори наук, 8 кандидатів наук та 2 асистенти. Завідувач — доктор технічних наук, кандидат хімічних наук, доцент Курмакова Ірина Миколаївна.

Детальніше...

Кафедру біології створено у 1985 pоці. Вона є випусковою та забезпечує підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр за напрямом “Біологія”.

На кафедрі працює 10 викладачів: 8 кандидатів наук, з них 8 доцентів, 2 асистенти. Очолює кафедру кандидат біологічних наук, доцент Мехед Ольга Борисівна.

Детальніше...

Кафедра екології та охорони природи створена у 2003 році. Вона є випусковою та забезпечує підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та спеціаліст за напрямом „Екологія та охорона навколишнього середовища”.

На кафедрі працює 12 викладачів: 2 доктори наук, професори, 6 кандидатів наук, з них 4 доцента, 2 ст. викладача та 2 асистенти. Завідувач — кандидат біологічних наук, доцент Карпенко Юрій Олександрович.

Детальніше...

Кафедру географії створено у 2015 pоці. Вона є випусковою та забезпечує підготовку фахівців за ступенем бакалавр напряму "Географія".

На кафедрі працює 6 викладачів: 4 кандидати наук (з них 3 - доценти та 1 старший викладач), 2 асистенти. Очолює кафедру кандидат географічних наук, доцент Пархоменко Олександр Григорович.

Детальніше...

Підписка на новини

Підписка на розсилку університету ЧНПУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.