Print this page

«Подорож країною Здоров’я»

Залиште оцінку
(1 голос)
«Подорож країною Здоров’я»

День кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту на тижні факультету фізичного виховання проводився у вигляді гри-марафону «Подорож країною Здоров’я». Гра проходила в активній формі у спортивному корпусі № 2.

У грі взяли участь студенти 1 курсу. Команда кожної групи представила свою назву і девіз, обрала капітана і отримала путівні листи. (фото 1)

11 група – «Папайї», 12 група – «Міньйони», 13 група – «Power Poops», 14 група – «Адреналін», і 15 група – «Чемпіони» вирушили у мандрівку країною Здоров’я за тематичними станціями.
Станція 1. «Основи медичних знань». (фото 2)

На цій станції студенти брали участь у медичній вікторині. Їм були запропоновані як питання, пов’язані з навчальним процесом, так і завдання на кмітливість.

Керували роботою станції викладач С.Ф.Кудін і доцент О.В.Савонова.

Станція 2. «Анатомія здоров’я» залучила студентів до здійснення профілактики порушень голосового апарату у майбутній професійній діяльності. За допомогою засобів театрального мистецтва (спеціальних дихальних, артикуляційних та звукоперетворювальних вправ) першокурсники навчились розвивати гучність і чіткість голосу, водночас зберігаючи голосові зв’язки від перенапруження. Гарний настрій і посмішки під час виконання вправ усім були забезпечені.

Керували роботою станції доцент Г.І.Жара і викладач Л.В.Катаєва (фото 3)

Станція 3. «Фізіологія рухової активності». (фото 4)

На даній станції студенти перевіряли та вдосконалювали свої знання і вміння щодо застосування методів спірометрії, динамометрії, вимірювання артеріального тиску та визначення частоти пульсу. За показниками дихальної, м’язової, серцево-судинної систем студенти оцінювали рівень їх розвитку, а також визначали фізичну тренованість організму.

Керували роботою станції доцент Г.Ю.Куртова і старший викладач Т.В.Міщенко.

Станція 4. «Основи правильного харчування» запропонувала обговорення проблем правильного харчування, значення харчування для здоров’я людини. Цікавим для першокурсників стало спростування найпоширеніших міфів і забобонів щодо неправильного харчування.

Керували роботою станції доцент О.С.Федорченко і доцент Н.В.Гайова. (фото 5)

Станція 5. «Основи здоров’я та екологія людини». (фото 6)

Проводилась інтелектуальна гра еколого-валеологічного спрямування «Цікаве про здоров’я». Студенти розмірковували над питаннями типу: «Поцілунок сприяє підвищенню імунітету?», «Сміх уповільнює старіння?», «Близнюки мають однакові відбитки пальців?» тощо. А також складали приказки про здоров’я із запропонованих словосполучень.

Керували роботою станції доцент Г.О.Усманова і старший викладач Т.Б.Кійко.

За результатами гри І місце здобули студенти 11 групи (фото 7), а серед студентів – Арсланова Каріна (12 гр.). (фото 8)

У номінаціях «Найрозумніший», «Найкмітливіший», «Найактивніший» призи (сертифікати на 5 додаткових балів з дисциплін кафедри) отримали студенти: Кабрель Артем (11 гр.), Арсланова Каріна (12 гр.), Єсипенко Артем (13 гр.), Молойко Євгеній (14 гр.), Склярук Сергій (15 гр.).

Крім того, студенти отримали солодкі заохочувальні призи.

 

Останні новини користувача НУЧК