Print this page

Біоіндикаційна оцінка стану зелених насаджень в умовах урбанізації

Залиште оцінку
(1 голос)
Біоіндикаційна оцінка стану зелених насаджень в умовах урбанізації

16-18 вересня 2021 року науковці нашого університету проводили спільні експедиційні дослідження з фахівцями Інституту еволюційної екології Національної академії наук України з вивчення поширення адвентивних видів у межах міської системи Чернігова.

Науковий співробітник Інституту к.геогр.н. Сергій Конякін, співробітники нашого університету - к.біол.н. Світлана Потоцька та аспірант Володимир Свердлов проводили вивчення популяцій розрив-трави залозистої у заплаві Десни в межах міста Чернігова.

Напередодні, 15 вересня 2021 року, було підписано Угоду про наукову співпрацю між Державної установою «Інститут еволюційної екології» НАН України та Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка про спільні моніторингові дослідження стану зелених насаджень в умовах урбанізації та спільну організацію круглих столів, нарад, семінарів та експедицій. Від Університету документ підписала в.о.ректора, д.пед.н., проф. Світлана Стрілець.

Також передбачено протягом 2021-2022 рр продовжити спільні дослідження щодо біоіндикаційної оцінки стану зелених насаджень в умовах урбанізації міських екосистем, зокрема природно-заповідних територій – парків «Ялівщина» і «Феофанія».

Юрій Карпенко
завідувач кафедри екології та охорони природи

 

 

Останні новини користувача НУЧК